A už je to tadyy

24. prosince 2007 v 13:35 | Rozpuštěný sněhulák |  Svátky
Tak a je to tady. Dnes je ten den D. To znamená budem si dávat DÁREČKY. Hurá. No abych pravdu řekla zatím to se mnou nic nedělá. Většinou ta pravá nálada přijde až k večeři. Už od včera mi chodí přání. Moc pěkný. Tohle se mi hrozně líbí:
<*)))>< Urazil se na mě kapr, že ho vážně neberem, nejvíc se ho však dotklo, že ho večer sežerem. Tvářil se moc potměšile, když mě viděl s paličkou, ukazoval na mě z vany sprostá gesta ploutvičkou. Vyhrožoval sebevraždou, prý vypustí si vanu, nechce župan ze strouhanky, prý nesnese tu hanbu. Vyhověli jsme mu přece, má v obýváku bazének, ať si snámi oslavuje i náš rybí kretének. Veselé Vánoce.
Pěkný, že? Na tom trochu ulítávám. Tady je další taky pěkné přání:

Přišel mi Ježíšek nadělit smůlu, že jí měl hodně dal mi jí fůru. Povídám Ježíšku, co takhle štěstí? Listoval v seznamu pak mi dal pěstí. Šťastné a veselé.

Když se podívám z okna tak se ptám: Kde je k sakru ten sníh? Bez něho to nejsou vánoce, teda pro mě ne. Sice už bych si mohla zvyknout, přece jenom tady nebyl už několik let. No ale i tak. Naposledy jsme měli bílé vánoce myslím tak v roce 2001? nevím už si to nepamatuju, ale je to dlouho. Proč nemůže sníh napadnout tak kolem vánoc a být tu až do silvestra. To mi bohatě stačí, pak kdo se má v těch bílech sračkách brodit. Hlavně na jaře. Podívala jsem se z okna, mám pocit že spadla jedna vločka. :-D tak jo ja vim že jsem pesimista.
Další přáníí:
Kapr už smažený, ještě se mrská. Prskavka větnamská ňák divně prská. Dívám se na stromek, k zemi se klátí, hasiči zoufale na dveře mlátí.
No kdo tohle vymyslel? pěknýýý,a přesně pro naši dobu:-D
Máte už stromeček? my jo. U nás každoročně zdobí mamka, ne že by mi to vadilo. A taky po dlouhý době máme cukroví. Ale nemáme úlky :-( Snad babička bude mít. Máma jde smažit kapra, a já papat chlebíčky. Tak se mějte a nádherný svátky!!! A hlavně spoustu dárečkůůůů!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Missy Missy | Web | 24. prosince 2007 v 13:39 | Reagovat

Šťastné a veselé Vánoce :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama