Vzrůšo

16. ledna 2008 v 18:58 | Děvče |  Jájismus aneb rubrika jenom o mě
Už jsem jaksi dlouho nepsala nic o tom co se tady děje. Teda žádný vzrůšo to není, jenom sem nevěděla co napsat jako titulek.:-D.
No je to pořád stejné, furt nás honěj do učení. Koho zajímá nějaký pololetí? Učitele. A taky většinou rodiče. Naštěstí u nás jsou smíření s tím co dostanu. Hlavně že jsem prolezla. Nejhorší je matika, ale řekněme si po pravdě: Komu matika jde? Pár lidem asi jo. Mě ne.
Dneska to bylo docela pohodový. No teda. Teď sem si vzpoměla, takže:
1.hodina: Hudebka: učitelka přijde po dvou týdnech do školy a svým žákům dává test. Žáci to brali jako skupinovou práci. Poslední tři otázky: Poznej co je to za hudbu a kdo to napsal. Nikdo to nebral jako vtip. Všichni byli nadšení. Zmuchlané testy poletovali na učitelku ve vysoké rychlosti. Pár ji zasáhlo do čela. Všude stříkala voda. žáci vrušeně poletovali po třídě. Učitelka se odstěhovala na Seycheli.(tak jo, od toho všichni byli nadšení je to výmysl:-(. ).

2. a 3.hodina: Výtvarka: to bylo docela v pohodě. Šili jsme. Zatím jenom vyšívali do látky ale příště to bude o šití loutky.
4.hodina: Psychologie: Dostali jsme test. Asi pět žáků mělo 1-, ostatní 1. Zajímalo by mě jestli to učitelce nepřišlo divný, nebo to jenom tak hrála.
5.hodina: Český jazyk: Uzavírání známek. Mám za dva.
6.hodina: Sociální politika: Test, za pět minut hotov. Uzavírání známek.
Jo dnešní den šel. Radši nebudu psát o tom co sme vyváděli se spolužačkou. To by bylo na eposy. Tak zatím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama