Týden

28. února 2008 v 18:53 | X-girl |  Jájismus aneb rubrika jenom o mě
Týden sice ještě neuběhl ale nevadí. Tak právě sem se rozepsala a tou první větou bych tak končila. To je divný. Mi došli slova. :D
Co se událo tento týden? V mém úchvatném, napínavém, vzrušujícím, energickým životě? Mám za sebou skoro týden praxe. Ještě zítra a bude to už opravdu celý týden. První tři dny jsem byla na přechodném domově. Dělala sem tam hlavně uklízečku a občas jim pomohla na vycházce. A taky při koupání. Je to divný ale docela se projevil můj flegmatismus. Protože to se mnou absolutně nic nedělalo. Alespoň sem neměla problémy, že?

Dneska jsem byla poprvé na domě s pečovatelskou službou. Tady byly mnohem hodnější sestřičky. Akorát sem zajela s jednou z nich pro obědy. Mimojiné potkala svou spolužačku, kterou zítra čeká přechodný dům.
No jinak se tu mnoho neděje. Zase sem se pustila do kreslení, hlavně podle předloh, zase mám v plánu sem zítra jeden obrázek dát. A jaksi se nemůžu dostat do čtecí nálady. Mám tady knížku která mě fakt zajímá, co na tom že má přes 700 stran. Ale jaksi mi to nejde. A kocou mňaučí, zase se mi bude cpát na klín. Moje záda v noci mu zjevně nestačí. Tak nic, mějte se krásně!!
P.S. : A zkuste přispět do společného příběhu ju???
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama