Hoot

5. srpna 2011 v 17:47 | Who do you think? |  Jájismus aneb rubrika jenom o mě
tak sem tady zas, hoot. V posledí době se toho u mě stalo celkem dost, a kdybych náhodou začala psát anglicky tak sorry, jaksi sem si na češtinu odvykla (po roce stráveném na jazykovce už asi ani ten pravopis nebude to co býval)
Teoreticky ze mě bude učitelka ... Překvapený na druhý pokus sem se dostala na vysokou. Teď už jenom uvidíme, jak dlouho se tam udržím. Nechápu proč si většina lidí v mé rodině myslí, že jsem studijní typ Nerozhodný, sice sem maturovala za čtyři, ale byl v tom dost velký kus štěstí,.... mě se tak nééchcéé. Ale nebudu to vzdávat a udržím se tam zuby nechty, když už jako malá sem jí chtěla být a vždycky sem si na učitelku hrála s kamarády (už to bude takovejch šest let co sem je viděla na posledy.....). Well whatever...
Sem ujetá na k-pop! jenže neznám nikoho jinýho komu by se to líbilo, takže aspon na facu všechny bobmarduju s odkazy na youtube keke. A sem dám taky jeden, sice to není pop, ale je to K.
Jak nemám v lásce rap či hip-hop (co já vím jaký v tom je rozdíl?) tak toto mě vážně zaujalo. sice se mi od nich líbí jen dvě písničky, ale co už. And especially, SimonD has such an alluring voice. Nevinný Enjoy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama